Yakimasport™ je přední specializovaný evropský výrobce a dodavatel sportovního vybavení, pomůcek a doplňků vysoké kvality pro cvičení a trénink. Společnost Yakimasport™ dodává své vybavení nejlepším profesionálním fotbalovým klubům a mládeže Chorvatska, Maďarska, Slovenska, České republiky, Estonska, Ukrajiny, Běloruska, Polska … jakož i mnoha dalším fotbalovým klubům a akademiím iz nižších lig.

Kvalitu a spolehlivost produktů Yakimasport™ potvrzují evropské certifikáty kvality, certifikáty Evropského institutu pro sport a licenci FIFA.

Tréninkové pomůcky Yakimasport™ si má v oblibě stále více a více nejen evropských fotbalových klubů a týmů.

YAKIMASPORT JIŽ I V LIZE MISTRŮ UEFA !!!

S našimi tréninkovými pomůckami Yakimasport™ trénují už i mužstva hrající v Lize mistrů jako například. FK Dynamo Kyjev, FK Šachtar Doněck atp.

Naše pomůcky a zařízení společnosti se používají v různých týmech a akademií jako například. FK Šachtar Doněck, Dinamo Minsk, Bate Borisov, Wisla Krakov, KP Legia Warszava, KGHM Zaglebie Lubin, KS Cracovia Krakov, Lech Poznań …..a mnoho dalších. Yakimasport pomáhá trenérům a hráčům ke zdokonalování techniky a fyzické přípravy nejen v evropských státech (Polsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko…) ale už iv zemích jako je Saúdská Arábie.
Zaměstnanci společnosti jsou stálými účastníky evropských fotbalových fór a konferencí, vybavení a příslušenství. Společnost Yakimasport™ se účastní při přípravě a udělování licencí koučinku národních federací. Společnost drží krok s nejnovějšími trendy a produkuje stále nové inovativní pomůcky, abyste byli o krok blíže k Vašim vysněným sportovním úspěchům. Máme velmi širokou škálu trvale dostupných tréninkových pomůcek, fotbalových vrat a pravidelně zvětšujeme nabídku o další nové produkty.
Kompletní sortiment našich poduktů společnosti Yakimasport™ a příslušenství pro školení si můžete prohlédnout a objednat na naší stránce yakima-sport.cz.

Všechny oficiálně zakoupené produkty společnosti Yakimasport jsou poskytovány se zárukou a servisem.
Společnost Symbiz s.r.o. je provozovatelem stránky.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Zveme Vás na náš e-shop a těšíme se na spolupráci.